Rodzinie i Najbliższym Jerzego Wilka: Kondolencje
Opublikowano dnia: 19 maja 2021
Wyświetleń: 115
Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Ś.P. Jerzego Wilka. Byłego Prezydenta Miasta Elbląga, Posła na Sejm RP, Samorządowca, Przyjaciela potrzebujących i niepełnosprawnych, Oddanego elblążanom. Męża, Ojca, Dziadka. Łączę się w bólu i modlitwie oraz składam najszczersze kondolencje…
Komentarze