Mirze Smerek-Bieleckiej: Kondolencje

Opublikowano dnia: 29 czerwca 2021
Wyświetleń: 178

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”. W. Szymborska. Mirze Smerek-Bieleckiej wyrazy głębokiego współczucia i otuchy po śmierci Mamy składają uczestniczki grup malarskich z Klubu „Na Górce”.

Komentarze

4 komentarzy

  1. Anonim pisze:

    Niech spoczywa w spokoju.
    Wieczny odpoczynek raczej jej dać panie
    Zosia J

  2. Anonim pisze:

    Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie MW

  3. Anonim pisze:

    Joanna

  4. Anonim pisze:

    Jolanta Ch.

Zostaw wiadomość