Mirze Smerek-Bieleckiej: Kondolencje
Opublikowano dnia: 29 czerwca 2021
Wyświetleń: 178
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”. W. Szymborska. Mirze Smerek-Bieleckiej wyrazy głębokiego współczucia i otuchy po śmierci Mamy składają uczestniczki grup malarskich z Klubu „Na Górce”.
4 komentarzy
Niech spoczywa w spokoju.
Wieczny odpoczynek raczej jej dać panie
Zosia J
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie MW
Joanna
Jolanta Ch.