Dzieciom Jarkowi i Monice oraz Rodzinie Marysi Kowalskiej: Kondolencje
Opublikowano dnia: 18 stycznia 2021
Wyświetleń: 116
Żegnamy z wielkim smutkiem naszą Koleżankę Marysię Kowalską z domu Rozumko. Przeżyliśmy razem długi czas wspólnej nauki szkolnej w podstawówce i LO w Kętrzynie. Razem dorastaliśmy, uczyliśmy się życia i zdawaliśmy maturę. Potem często spotykaliśmy się na gwarnych Zjazdach Naszej Klasy – ostatniej takiej w Jedenastolatce.Odeszłaś, ale nadal żyjesz w naszych sercach i pamięci. Zawsze będziesz z nami. Dzieciom Jarkowi i Monice z Rodziną składamy serdeczne wyrazy współczucia z powodu odejścia Mamy.Koleżanki i koledzy z XI b.
Komentarze